• Home
  • Wernisaż wystawy Bohemy
2026-06-22

Wernisaż wystawy Bohemy

W Miejskim Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy „Wewnętrzne krajobrazy” Nieformalnej Grupy Artystycznej Bohema. Było to wyjątkowe spotkanie ze sztuką pełną emocji, wyobraźni i indywidualnych spojrzeń twórców.

Zaprezentowane 19 czerwca 2026 r. prace malarskie i rysunkowe ukazały różnorodność technik oraz osobiste podejście artystów do świata wewnętrznych przeżyć i inspiracji.Uroczystość uświetnił występ artystyczny Hanny Cierpickiej-Trzonek, która na co dzień rozwija swoje umiejętności pod kierunkiem Anny Gnatek w Miejskim Centrum Kultury.

Nieformalna Grupa Artystyczna Bohema tworzy w oparciu o wspólne poszukiwania, wymianę doświadczeń oraz twórczą pracę pod kierunkiem Mirosława Bernackiego, który wspiera artystów w ich rozwoju i działaniach plastycznych.

Przypominamy, że wystawę „Wewnętrzne krajobrazy” można oglądać jeszcze do 26 czerwca 2026 r. w sali wystawowej Miejskiego Centrum Kultury przy Placu Kościuszki 18.


Czytaj dalej